Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. Inicjatywy społeczne

Konkurs „Inicjatywy Społeczne”

   Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza organizacje pozarządowe (NGO) oraz osoby fizyczne z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie pn. „Inicjatywy społeczne”. Ideą i głównym celem konkursu jest zachęcenie do realizowania działań oraz inicjatyw wspierających lokalne społeczności.

   Organizujesz warsztaty dla dzieci? Twoja organizacja pomaga seniorom? Promujesz sport i zdrowie? Wspierasz działania na rzecz historii, kultury i patriotyzmu? Organizujesz inne ciekawe i wartościowe inicjatywy? Zapraszamy do zgłoszenia się do konkursu.

   Inicjatywy zakwalifikowane do konkursu zostaną opublikowane na stronie www.program-pit.org.pl . Każdy z uczestników otrzyma swoją podstronę ze zdjęciami oraz opisem realizowanych działań. Najlepsze inicjatywy zostaną wyłonione w plebiscycie internetowym, który potrwa do 30 kwietnia 2017.

   W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe (NGO) oraz osoby fizyczne z całej Polski. Pula nagród przeznaczona dla zwycięzców to aż 3 tyś zł. Szczegółowe informacje oraz warunki udziału znajdują się w regulaminie konkursu zamieszczonym na stronie internetowej www.program-pit.org.pl , w zakładce konkurs.

Wszelkich informacji udziela Maciej Miklas, tel. 537 033 097, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pobierz dokument Pismo przewodnie - konkurs

Konkurs Inicjatywa Spoleczna